ACID gotowy preparat wodny służący do czyszczenia i rozjaśniania jednostek zewnętrznych klimatyzacji

29,27 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Preparat do rozjaśniania jednostek zewnętrznych klimatyzacji stworzony został na podstawie higroskopijnej formuły, dzięki której wszelkie uporczywe zabrudzenia są o wiele łatwiejsze do usunięcia. Mogą Państwo wykorzystać środek AIROK ACID do wszelkich profesjonalnych działań mających na celu oczyszczenie i rozjaśnienie jednostek zewnętrznych klimatyzacji. Dodatkowy rozpylacz dołączony do zestawu pozwala na idealne rozprowadzenie substancji po wszystkich elementach klimatyzatorów.

Dlaczego warto kupić preparat ACID marki AIROK?

Nowoczesny, bezpieczny i w pełni biodegradowalny preparat AIROK ACID to doskonały wybór zarówno dla profesjonalistów zajmujących się zawodowo kompleksowym czyszczeniem zewnętrznych układów klimatyzacji, jak i do użytku we własnym domu. Warto w niego zainwestować w celu pozbycia się niepożądanych efektów starzenia się metali i uporczywych zabrudzeń, które występują w jednostkach zewnętrznych.

Gotowy preparat wodny do czyszczenia jednostek zewnętrznych klimatyzacji to w pełni bezpieczny produkt zarówno dla otoczenia, jak i człowieka. Mogą być Państwo pewni, że jego stosowanie nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Za pomocą preparatu ACID skutecznie oczyszczą Państwo takie elementy jak skraplacz, wentylator, obudowa zewnętrzna jednostki i wiele innych. Dzięki niemu mogą też Państwo bezpiecznie wyczyścić wszelkie powierzchnie malowane, aluminiowe i miedziane.

Co ważne, preparat do czyszczenia jednostek zewnętrznych klimatyzacji po użyciu powinni Państwo bezwzględnie spłukać wodą, aby pozbyć się wszelkich jego pozostałości. Środek ACID marki AIROK jest w pełni bezpieczny dla otoczenia ze względu na swój biodegradowalny skład. Jest to preparat do zastosowania profesjonalnego do zewnętrznych układów klimatyzacji w celu ich czyszczenia i rozjaśniania. Dzięki niemu stan urządzeń do klimatyzacji zawsze będzie utrzymywać się na odpowiednim poziomie.

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Obudowy jednostki
Powierzchnie wodoodporne
Skraplacze
Wentylatory
Właściwości produktu
Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i osoby serwisującej
Dokładnie i szybko czyści zabrudzenia
Higroskopijna formuła
Usuwa niepożądane efekty starzenia się metali
Zawiera inhibitory korozji
Zawiera składniki biodegradowalne
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło