Zestaw środków do jednostek zewnętrznych KIT

Przeglądając ofertę AIROK, mogą Państwo znaleźć zestaw profesjonalnych środków do zewnętrznych jednostek klimatyzujących. Zestaw służy do szybkiego i natychmiastowego użycia. W skład pakietuwchodzą profesjonalne preparaty, które są w pełni biodegradowalne, a co za tym idzie – bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i człowieka. Kiedy zdecydują się Państwo na zakup profesjonalnych środków do czyszczenia zewnętrznych jednostek klimatyzujących, stan techniczny urządzeń nie tylko się poprawi, ale także zachowa sprawność przez dłuższy czas.

Aktywne filtry

Co znajduje się w zestawie profesjonalnych środków do zewnętrznych jednostek klimatyzujących?

Wyjątkowy zestaw do czyszczenia jednostek zewnętrznych układów klimatyzacji zawiera takie środki jak SAFE, ACID i APC, który jest wyrobem uniwersalnym. Preparaty biodegradowalne marki AIROK mogą Państwo zarówno stosować, prowadząc własną firmę zajmującą się usługami czyszczenia jednostek klimatyzujących, jak i samodzielnie wykorzystać we własnym domu.

SAFE to, krótko mówiąc, alkaliczny środek służący do czyszczenia zewnętrznych jednostek klimatyzacji. Dzięki niemu mogą Państwo kompleksowo wyczyścić powierzchnię skraplacza, wentylatora, obudowy oraz wszystkich innych elementów odpornych na wodę. Warto wspomnieć, iż środek ten jest w pełni bezpieczny dla powierzchni aluminiowych oraz jest w pełni nietoksyczny. Co ważne, po użyciu należy spłukać czyszczoną powierzchnię wodą.

Zestaw profesjonalnych środków do zewnętrznych jednostek klimatyzujących obejmuje także środek ACID służący do profesjonalnego czyszczenia i ewentualnego rozjaśnienia jednostek zewnętrznych układów klimatyzacji. Mogą go Państwo wybrać do takich elementów jak skraplacze, obudowy i powierzchni, gdzie występują pierwsze oznaki starzenia się metali.

Nie lada gratką, która uzupełnia zestaw profesjonalnych środków do zewnętrznych jednostek klimatyzujących, jest preparat APC. Ze względu na swoją uniwersalność i zawartość inhibitora korozji może być użytkowany praktycznie na każdej powierzchni zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych jednostek układów klimatyzacji.

Czy warto kupić zestaw profesjonalnych środków do zewnętrznych układów klimatyzacji?

Zachęcamy Państwa do zakupu profesjonalnego zestawu do czyszczenia zewnętrznych jednostek klimatyzacji, w którego skład wchodzą wyłącznie biodegradowalne i bezpieczne środki myjące. Dzięki preparatom marki AIROK mogą Państwo kompleksowo zająć się czyszczeniem i serwisem układów klimatyzacji, co przełoży się na ich sprawne działanie przez dłuższy czas.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło