Środki do czyszczenia zewnętrznego klimatyzatorów

Z naszymi preparatami marki Airok z łatwością zadbają Państwo o skuteczne czyszczenie jednostek zewnętrznych z zanieczyszczeń powstałych w wyniku codziennej pracy i panujących warunków atmosferycznych. Proponowane przez nas środki są wysokiej jakości, nietoksyczne, a ich konsystencja pozwala na szybkie dotarcie i pozbycie się kurzu, olejów, smarów, odchodów ptasich, smoły i brudu, które mogą się osadzać na skraplaczach, wentylatorach i innych podzespołów jednostek zewnętrznych klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych. Sposób użycia jest bardzo prosty i wystarczy kierować się informacjami zawartymi na etykiecie. Zachęcamy serdecznie Państwa do zainteresowania się naszą bogatą ofertą środków czyszczących marki Airok idealnych do klimatyzatorów i wentylatorów.

Aktywne filtry

Gotowe i biodegradowalne preparaty do czyszczenia

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór preparatów marki Airok typu aerozol, koncentrat lub płyn, które są ekologiczne i wyprodukowane z biodegradowalnych składników. Każdy z proponowanych przez nas preparatów spełnia wymagane normy branżowe w Polsce oraz Unii Europejskiej i ma nie tylko skuteczne właściwości czyszczące, które pozwalają na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń powstałych na podzespołach klimatyzatorów i wentylatorów zewnętrznych, ale także rozjaśnienie powierzchni skraplaczy. Produkty marki Airok są zalecane do wykorzystywania na powierzchnie stalowe, aluminiowe, miedziane i malowane. Preparaty marki Airok są nie tylko skutecznym środkiem czyszczącym, ale także przy regularnym stosowaniu znacznie poprawiają warunki eksploatacyjne urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Nowoczesne preparaty czyszczące w atrakcyjnej cenie

Warto postawić na sprawdzone produkty i środki czyszczące jednostki zewnętrzne marki Airok. To świetny wybór. W naszej ofercie znajdą Państwo pojemniki różnej pojemności w opakowaniach zbiorczych, które wysyłamy w ciągu kilku dni pod wskazany adres na terenie całego kraju. W przypadku bardziej szczegółowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta. Nasz profesjonalny personel z przyjemnością odpowie na każde pytanie oraz opowie o możliwościach czyszczących naszych nowoczesnych preparatów marki Airok. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Czyszczenie jednostki zewnętrznej klimatyzatora – poprawia żywotność jednostki

Czyszczenie zewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych jest niezbędne do zapewnienia wysokiej wydajności systemu. Pozwala wydłużyć żywotność systemu i nie zwiększą się wydatki na energię. Jest to jednak czynność, którą większość ludzi przeocza, mimo że jednostki znajduje się na zewnątrz, a zatem podlegają negatywnym warunkom atmosferycznym, brudowi, kurzowi, liściom, smogowi etc.

Czyszczenie jednostki zewnętrznej klimatyzatora – dlaczego jest ważne?

Z biegiem czasu nagromadzony brud tworzy barierę, która zmniejsza przenoszenie ciepła, zapobiegając wydostawaniu się go z wężownicy skraplacza. W konsekwencji układ klimatyzacji przestaje działać w optymalnych warunkach, mniej chłodzi i zużywa więcej energii. Poza tym skraca się żywotność układu klimatyzacji, którego skraplacz nie jest regularnie konserwowany, co oznacza nieuniknione dodatkowe koszty naprawy ewentualnych uszkodzeń lub wymiany samego skraplacza. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, firma Airok opracowała wysokiej jakości produkty chemiczne, aby zapewnić skuteczną pracę systemu.

Ekologiczne środki do czyszczenia jednostek zewnętrznych klimatyzatora

Nasze detergenty są przyjazne dla środowiska. Nie zawierają toksycznych substancji i są biodegradowalne. Ponadto są również nieagresywne i bezpieczne w stosowaniu. Z wysoką skutecznością usuwają nawet silne zabrudzenia. Polecamy do regularnego stosowania.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło