ALL PURPOSE CLEANER uniwersalny, gotowy preparat  zawierający inhibitor korozji

ALL PURPOSE CLEANER uniwersalny, gotowy preparat zawierający inhibitor korozji

29,27 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Już teraz mogą Państwo kupić uniwersalny i w pełni biodegradowalny preparat pozwalający na czyszczenie wszelkich wodoodpornych elementów i powierzchni jednostek zewnętrznych i wewnętrznych układów klimatyzacji. AIROK ALL PURPOSE CLEANER mogą Państwo stosować jako produkt profesjonalny podczas wszelkich prac wykonywanych w ramach serwisowania i czyszczenia klimatyzatorów. Zastosowany w zestawie rozpylacz oraz higroskopijna formuła umożliwi Państwu sprawne pozbycie się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Dodatkowo środek działa szybko i dokładnie, dlatego mogą Państwo być pewni jego skuteczności.

ALL PURPOSE CLEANER – uniwersalny środek do jednostek zewnętrznych i wewnętrznych

Uniwersalny preparat zawierający inhibitor korozji doskonale nadaje się do czyszczenia zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych jednostek układu klimatyzacji. Za jego pomocą mogą Państwo kompleksowo wyczyścić takie elementy jak parowniki, skraplacze, filtry wstępne oraz obudowy. AIROK ALL PURPOSE CLEANER jest w pełni bezpieczny dla elementów aluminiowych, miedzianych oraz malowanych. Warto też wspomnieć, że gotowy preparat zawierający inhibitor korozji jest biodegradowalny, co przekłada się na brak jakiegokolwiek ryzyka zanieczyszczenia środowiska podczas jego użycia. APC to środek wysokiej jakości przeznaczony do profesjonalnego zastosowania w celu szybkiego pozbycia się uporczywych zanieczyszczeń i nie tylko.

Dzięki zastosowaniu rozpylacza mogą Państwo o wiele sprawniej i skuteczniej przeprowadzić wszelkie prace polegające na oczyszczeniu i odświeżeniu układów jednostek klimatyzacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych we własnym domu lub u Państwa klienta. Serdecznie zachęcamy Państwa do kupna preparatu APC marki AIROK, dzięki któremu wszelkie zabrudzenia z układu klimatyzacji znikną bezpowrotnie po wykonaniu prac serwisowych. Co ważne, APC zaleca się spłukać wodą po jego użyciu na dowolnej powierzchni, aby pozbyć się wszelkich pozostałości substancji czyszczącej.

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Filtry
Parowniki
Skraplacze
Wentylatory oraz ich obudowy
Właściwości produktu
Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i osoby serwisującej
Dokładnie i szybko czyści zabrudzenia
Higroskopijna formuła
Zawiera inhibitory korozji
Zawiera składniki biodegradowalne
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło