Produkty do jednostek wewnętrznych klimatyzacji

Nasza oferta jest skierowana do wymagających klientów, którzy potrzebują sprawdzonych i niezawodnych produktów do jednostek wewnętrznych nie tylko wysokiej jakość, ale także bezpiecznych w użytkowaniu oraz biodegradowalnych. U nas znajdą Państwo całą gamę nowoczesnych i skutecznych, markowych produktów, które doskonale sprawdzą się w trakcie serwisowania oraz codziennej eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych, pracujących w budynkach. Nasze produkty marki Airok sprawdzą się przy czyszczeniu, odgrzybianiu oraz dezynfekcji jednostek wewnętrznych, odpowiedzialnych za klimatyzację i wentylację. Stosowanie preparatów marki Airok pozwala na dokładne i skuteczne oczyszczenie wszystkich podzespołów oraz przywrócenie poprzedniej sprawności i wydajności każdego układu klimatyzacyjno-wentylacyjnego. Dzięki temu eksploatacja każdego z urządzeń znacznie się wydłuża.

Jest 12 produktów

Pokaż 1-12 z 12 sztuk

Aktywne filtry

Skuteczne czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja z Airok

Proponowane przez nas preparaty to środki chemiczne z najwyższej półki, które w swoim składzie zawierają składniki biodegradowalne i są całkowicie nietoksyczne. Część z proponowanych przez nas preparatów jest gotowych natychmiast do użycia, a część należy dodatkowo rozcieńczać wodą. W naszej ofercie przeznaczonej dla systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych pracujących wewnątrz budynków znajdziesz aż 12 różnych preparatów, które są nie tylko bardzo skuteczne w działaniu, ale także wzbogacone o przyjemne zapachy, jak mięta, zielona herbata lub lawenda. Każdy z produktów spełnia wszystkie wymagane normy w naszym kraju oraz w Unii Europejskiej, w tym normę BS/EN 1274 i BS/EN 1650. Warto pamiętać, że regularne stosowanie preparatów czyszczących marki Airok pozwala na sprawną pracę oraz powrót do pierwotnej wydajności każdego systemu wewnętrznego niezależnie od jego producenta.

Produkt do użytku profesjonalnego marki Airok

Proponowane przez nas produkty do jednostek wewnętrznych to nowoczesne i ekologiczne preparaty, które skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia powstałe w wyniku codziennej eksploatacji tego typu systemów. Każdy z preparatów marki Airok z łatwością usunie wszelki kurz, brud, tłuszcz oraz osad tytoniowy. Każdy z oferowanych przez nas preparatów należy regularnie stosować przy czyszczeniu, odgrzybianiu oraz dezynfekcji parowników, filtrów, urządzeń rozdziału powietrza, obudowach wszystkich podzespołów klimatyzacyjnych oraz innych powierzchniach wodoodpornych. Gwarantujemy, że to produkty wysokiej klasy, które z łatwością zadbają o prawidłową pracę każdego z systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych wewnętrznych. Zachęcamy serdecznie Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej i atrakcyjnej oferty już teraz.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło