Środki do czyszczenia układu klimatyzacji

Marka preparatów czyszczących jednostki wewnętrzne jest idealnym wyborem dla Państwa. Gwarantujemy, że regularne korzystanie z naszych wysokiej jakości produktów pozwoli na znacznie dłuższą eksploatację podzespołów oraz wydajniejsze działanie całego układu. Każdy z proponowanych przez nas produktów czyszczących nie tylko spełnia normy jakościowe BS/EN 1274 i BS/EN 1650, ale jest także wyprodukowany z wysokiej jakości składników całkowicie nietoksycznych oraz biodegradowalnych. Preparaty doskonale czyszczą wszelkie powierzchnie i urządzenia z kurzu, zabrudzeń, tłuszczy i osadów tytoniowych i są zwłaszcza zalecane do wszelkich powierzchni wodoodpornych, takich jak aluminium, stal nierdzewna, miedź, różnego typu tworzywa sztuczne oraz wszystkie powierzchnie malowane. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z efektów, jakie zapewniają markowe preparaty Airok.

Jest 12 produktów

Pokaż 1-12 z 12 sztuk

Aktywne filtry

Profesjonalne środki do czyszczenia klimatyzacji – postaw na zachwycający efekt! 

Parownik, kanały wentylacyjne, elementy nawiewu, nagrzewnica czy też układ mieszania powietrza – wszystkie te elementy klimatyzacji oprócz regularnego serwisu potrzebują również systematycznego czyszczenia, dezynfekcji oraz serwisu. Nieprzyjemne zapachy, szkodliwe dla organizmu bakterie, grzyby i drobnoustroje, rozwijająca się pleśń czy też nieefektywnie działająca klimatyzacja – zadbaj o swoje zdrowie oraz komfort i postaw na profesjonalne preparaty do czyszczenia klimatyzacji domowej czy też samochodowej. Dezynfekcja i czyszczenie klimatyzacji nie muszą bowiem odbywać się tylko w profesjonalnych zakładach, przy użyciu naszych innowacyjnych środków zrobisz to skutecznie we własnym zaciszu domowym! Biodegradowalny skład, wysoka skuteczność w czyszczeniu wewnętrznych i zewnętrznych elementów układu klimatyzacji, wydajność, gwarancja satysfakcji, a także szeroka gama zapachów i wariantów produktów – zapoznaj się z naszą pełną ofertą jak najszybciej! Profesjonalne środki do czyszczenia klimatyzacji to asortyment skierowany zarówno do osób indywidualnych, jak również firm – naszą kompleksową ofertę kierujemy więc do każdego! Złóż zamówienie jak najszybciej i przekonaj się o wysokiej skuteczności preparatów do czyszczenia klimatyzacji naszej marki! 

Preparaty do czyszczenia klimatyzacji domowej – zalety czystej klimatyzacji

Komfort i dobre samopoczucie w pomieszczeniach wewnętrznych, efektywny system chłodzenia i regulacji temperatury, niezbędnik podczas upalnych dni, urządzenie powszechnie wykorzystywane w domach, biurach, jak również pomieszczeniach użytku publicznego – klimatyzacja to urządzenie, które cieszy się niesłabnącą popularnością! Jak więc zapewnić sobie maksymalne korzyści z zainstalowania tego urządzenia w pomieszczeniach? Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie klimatyzacji i utrzymuj w czystości zarówno obudowę zewnętrzną, jak również elementy układu wewnętrznego. Brak regularnego czyszczenia to zarówno rozwój drobnoustrojów, które wpływają na nieprzyjemny zapach ulatniający się przy pracy klimatyzatora, a także różnego rodzaju dolegliwości ze strony układu oddechowego, gorsze samopoczucie czy też alergie. Często brak regularnego czyszczenia i dezynfekcji skutkuje również uszkodzeniem klimatyzacji, nieefektywną bądź głośniejszą pracą, większą liczbą awarii, a także większy pobór prądu. Nie lekceważ więc regularnego czyszczenia i dezynfekcji – zadbaj zarówno o obudowę, lamele wylotu powietrza, tace ociekowe, jak również skraplacz, parowniki oraz filtry! Jakie produkty są dedykowane czyszczeniu klimatyzacji? Postaw na dostępne w naszej ofercie koncentraty do czyszczenia parowników, tac ociekowych oraz filtrów w różnych wersjach zapachowych, preparaty do usuwania brudu z płytek lameli, jak również pianki z nanocząsteczkami srebra, które blokują rozwój drobnoustrojów. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno wygodne w użyciu i umożliwiające precyzyjną aplikacje środki do czyszczenia klimatyzacji domowej w sprayu, jak i preparaty do czyszczenia klimatyzacji domowej w formie koncentratu rozcieńczanego wodą. Czyszczenie jednostki wewnętrznej klimatyzatora z naszymi produktami to prosta, szybka i niezwykle efektywna sprawa – bez wahania postaw więc na renomowanego producenta środków do czyszczenia klimatyzacji i ciesz się znakomitym efektem! 

Skuteczne środki do samodzielnego czyszczenia klimatyzacji – poznaj nasze produkty! 

Wszystkie dostępne środki do czyszczenia układu klimatyzacji to produkty bezpieczne, skuteczne, biodegradowalne, a także wydajne i wysokojakościowe. Oferowane profesjonalne środki do czyszczenia klimatyzacji są więc przyjazne zarówno dla Ciebie, Twojej klimatyzacji, jak również środowiska i planety. Jako producent tego typu profesjonalnych preparatów przykładamy szczególną troskę o kompleksowe produkty, które dadzą stuprocentową satysfakcję, a także pozwolą Ci łatwo i szybko zadbać o skuteczne czyszczenie oraz dezynfekcje bez konieczności odwiedzania specjalistycznych punktów. Szeroka gama produktów czyszczących dopasowanych do czyszczenia jednostek wewnętrznych oraz zewnętrznych klimatyzatora to produkty dedykowane, które nie tylko zapewniają prawidłową pracę i wydajność klimatyzatora, zwiększają komfort i dbają o zdrowie, ale także wydłużają żywotność klimatyzacji – chcąc więc w pełni cieszyć się udaną inwestycją, bez wątpienia tego typu środków do czyszczenia układu klimatyzacji nie może zabraknąć u Ciebie! Co więcej, gwarantujemy również najwyższą jakość wszystkich dostępnych środków – nasze produkty spełniają zarówno normy jakościowe BS/EN 1274 i BS/EN 1650, jak również posiadają pozwolenie na obrót jako produkt biobójczy. Kurz, zabrudzenia, tłuszcz, osad tytoniowy, pyłki czy też inne zanieczyszczenia – zamów jak najszybciej nasze preparaty do czyszczenia klimatyzacji i postaw na najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo! Oprócz tego, wybierając nasze preparaty do czyszczenia klimatyzacji domowej czy też samochodowej, zyskujesz również pełną uniwersalność – używać możesz je do klimatyzatorów różnych producentów, jak również powierzchni wykonanych z tworzywa sztucznego, aluminium, stali nierdzewnej czy też powierzchni malowanych – materiałów, z których wykonane są obudowy oraz poszczególne elementy wewnętrzne powszechnie dostępnych klimatyzatorów! 

Profesjonalne środki do czyszczenia klimatyzacji – postaw na atrakcyjną cenę i renomę! 

Oprócz gwarancji jakości, skuteczności, a także uniwersalności naszych produktów zyskujesz również pewność atrakcyjnej ceny – dbanie o zainstalowaną klimatyzację domową nie zrujnuje więc Twojego budżetu. Systematyczność to podstawa w dbaniu o tego typu urządzenia – klimatyzację zaleca się czyścić około dwa razy do roku. Najczęściej wybieranym okresem jest czas wiosenny – przed letnimi upałami, a także jesienny – klimatyzacja domowa często służy również do ogrzewania zimą, a także filtrowania powietrza. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby robić to częściej – nawet raz w miesiącu! Filtry czy też inne elementy jednostki wewnętrznej klimatyzatora to części wielokrotnego użytku, ich regularny serwis pozwoli także na ich dłuższe, bezawaryjne użycie, co także skutkuje oszczędnościami w domowym budżecie. Regularne czyszczenie za pomocą profesjonalnych preparatów do czyszczenia klimatyzacji domowej to nie tylko względy zdrowotne czy bezpieczeństwa, ale także ekonomiczne! Jak wygląda czyszczenie klimatyzacji krok po kroku? Tu najlepiej kierować się zaleceniami producenta – większość dostępnych urządzeń to instalacje typu split, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy i umożliwiają proste oraz szybkie czyszczenie, które opisane jest w instrukcji obsługi urządzenia. 

Środki do samodzielnego czyszczenia klimatyzacji – łatwo i szybko wyczyść klimatyzator! 

Zastanawiasz się, co uwzględnić w czynności czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji domowej? Jakie środki do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzatora wybrać? Czym konkretnie kierować się podczas zakupu? Poznaj plan działania i uzyskaj znakomity efekt w postaci czystej i wydajnej klimatyzacji w swoich pomieszczeniach! Po pierwsze zadbaj o obudowę, lamele wylotu powietrza i pozostałe elementy zewnętrzne – warto regularnie oczyszczać je z kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Kolejnym ważnym elementem klimatyzacji są filtry – to one odpowiadają za wyłapanie szkodliwych cząsteczek i gwarantują zdrowe oraz wysokojakościowe powietrze. Ten element bez wątpienia powinien być systematycznie sprawdzany, czyszczony i serwisowany. Kolejnymi ważnymi częściami, które umożliwiają wydajną pracę klimatyzacji i spełnienie jej głównej funkcji, jest parownik oraz skraplacz, które zapewniają chłodne bądź ogrzane powietrze, a także osuszają z wilgoci. Do prac serwisowych wlicza się także sprawdzenie szczelności urządzenia, kontrola przepływu medium chłodzonego, jak również oczyszczenie tacy ociekowej. Te podstawowe czynności bez problemu wykonasz samodzielnie przy użyciu naszych środków do czyszczenia klimatyzacji w domu, pozostałe prace dotyczące sprawdzenia stanu technicznego i naprawę ewentualnych usterek warto zlecić profesjonalnej firmie, która wykonuje usługi z tego zakresu. Klimatyzacja to układ zamknięty, bez wątpienia należy więc zwrócić uwagę na wszystkie części, które zapewniają właściwą, niezakłóconą pracę. Kup więc pakiet środków do samodzielnego czyszczenia klimatyzacji w naszym sklepie i zadbaj o swoją klimatyzację kompleksowo! 

Płyny do czyszczenia klimatyzacji – sposób użycia oraz dostępne rozwiązania 

Dostępne w ofercie koncentraty do czyszczenia parowników, filtrów oraz innych elementów wewnętrznych klimatyzatora należy rozcieńczyć wodą – produkt jest więc niezwykle wydajny, a tym samym starcza na długi czas! Proporcje zależą zarówno od regularności czynności serwisowych i czyszczących, jak również rodzaju zabrudzenia. Oferowane środki do samodzielnego czyszczenia klimatyzacji przy użyciu do powierzchni silnie zabrudzonych należy rozcieńczyć w proporcji 1:5, przy czyszczeniu filtrów zaleca się 1:8, natomiast podczas czyszczenia serwisowego dedykowaną ilością jest od 1:10 do 1:20. Dostępne są również inne produkty – w postaci aerozolu, pianki czy też gotowego płynu do czyszczenia parowników oraz filtrów, w naszej ofercie każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do jego oczekiwań i preferencji! Nie jesteś pewny, czy dasz radę sam odpowiednio wyczyścić klimatyzację i jej poszczególne elementy? Bez obaw! Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty są szczegółowo opisane pod kątem sposobu użycia, jak również czasu aplikacji i poszczególnych kroków. Oprócz profesjonalnego i skutecznego działania nasze produkty zapewniają także wysokie walory zapachowe – poczuj w swoich pomieszczeniach ulubione zapachy lawendy, mięty czy też zielonej herbaty. Nie jesteś zwolennikiem produktów zapachowych? W naszym sklepie dostępne są również wersje bezzapachowe. Atrakcyjna cena, przyjazna obsługa klienta, szczegółowy opis produktów, wysoka dostępność, bezpieczne płatności, a także ekspresowa wysyłka – zapraszamy na udane zakupy! 

Płyny do czyszczenia klimatyzacji – poznaj naszą nowoczesną markę! 

Jesteśmy polską firmą, która produkuje zarówno preparaty do czyszczenia jednostek wewnętrznych, jak również zewnętrznych klimatyzacji. W naszej ofercie znajdują się także produkty specjalne – nowoczesne preparaty do czyszczenia klimatyzacji domowej, wentylatorów oraz urządzeń chłodniczych. Wieloletnie doświadczenie, troska o bezpieczeństwo, jakość i ekologię, jak również kompleksowość oferty to cechy, dzięki którym stale się rozwijamy, a także pozyskujemy grono zadowolonych klientów. Dla nas liczy się maksimum bezpieczeństwa, efektywności, a także zadowolenia – jeżeli więc chcesz cieszyć się długoletnim skutecznym działaniem swojej klimatyzacji, jak również czystym i zdrowym powietrzem, wybierz płyny do czyszczenia klimatyzacji naszej marki! 

Masz jakieś pytania odnośnie do naszej bogatej oferty, chcesz dopytać o konkretne parametry, potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich środków do czyszczenia klimatyzacji, a może potrzebujesz porównać dostępne na rynku rozwiązania? Nasi doświadczeni specjaliści służą pomocą i chętnie odpowiedzą na nurtujące kwestie związane z klimatyzacją domową! Zachęcamy do kontaktu zarówno osobistego w naszej placówce w Poznaniu, jak również mailowego czy też telefonicznego. Na naszej stronie udostępniony został również czat, na którym błyskawicznie uzyskasz odpowiedź odnośnie do oferowanych produktów, jak również sposobu ich użycia. Oprócz tego zachęcamy także do śledzenia naszych mediów społecznościowych, na których pojawiają się ciekawostki, aktualne promocje, jak również szczegółowe informacje odnośnie do dostępnych profesjonalnych środków do czyszczenia klimatyzacji. Bądź na bieżąco i poradź się specjalistów-pasjonatów z branży! Różne aktualności i ciekawostki ze świata klimatyzacji i wentylacji umieszczamy także na naszym firmowym blogu, który również serdecznie rekomendujemy wszystkim, którzy chcą zainstalować klimatyzację w swoim domu bądź też są już jej posiadaczami i chcą odpowiednio o nią zadbać. 

Skuteczne środki do czyszczenia klimatyzacji w domu – złóż zamówienie online! 

Bez wychodzenia z domu, szybko, wygodnie i o dogodnej porze – zakupy u nas to czysta przyjemność! Wszystkie dostępne w naszej ofercie środki do czyszczenia klimatyzacji w domu zakupisz online – za pomocą przelewu na numer konta, przy użyciu blika, e-przelewem, jak również za pobraniem. Oferujemy również dogodny sposób dostawy – kurierem, a także przy użyciu Paczkomatów. Spersonalizuj więc zamówienie pod kątem swoich preferencji oraz oczekiwań i ciesz się wygodnym sposobem zamówienia, a także wysokojakościową paletą profesjonalnych środków do samodzielnego czyszczenia klimatyzacji w atrakcyjnej cenie!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło