Produkty specjalne

Nasza oferta jest skierowana do specjalistów. Specjalizujemy się w nowoczesnych preparatach przeznaczonych specjalnie do klimatyzatorów, wentylatorów i urządzeń chłodniczych, które znacznie wydłużają ich eksploatację oraz pozwalają wrócić do poprzednich, lepszych parametrów wydajnościowych. Produkty specjalne marki Airok skutecznie usuwają i rozpuszczają kamień kotłowy, osady organiczne, tlenki żelaza, korozje, algi i inne zanieczyszczenia, które powstają z powodu codziennej eksploatacji. Z naszymi produktami Państwa instalacja wentylacyjna, klimatyzacyjna lub chłodnicza będzie całkowicie bezpieczna, a podzespoły dalej będę pracować na swoich podstawowych parametrach, dzięki czemu ich przyszłą wymianę z powodu zużycia można odłożyć na dalszą przyszłość. To wysokiej jakości i bezpieczne w użytkowaniu preparaty w atrakcyjnej cenie, które można zamówić u nas już teraz.

Jest 14 produktów

Pokaż 1-12 z 14 sztuk

Aktywne filtry

Airok — skuteczne preparaty dla systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych

Skorzystaj już teraz z naszych usług i zamów jeden z produktów specjalnych marki Airok, który jest dostępny w naszej bogatej ofercie. Skład prezentowanych przez nas produktów jest dobrze skomponowany i opracowany tak, aby preparat poradził sobie z odladzaniem urządzeń chłodniczych, czy neutralizacją zapachów. Oferujemy płyny do czyszczenia paneli słonecznych, a także specjalną piankę testową, która jest wykorzystywana do lokalizacji wycieków. Produkty marki Airok są przeznaczone do profilaktycznego użytku i doskonale sprawdzą się w każdej firmie serwisowej i montażowej, która zajmuje się oferowaniem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych lub wentylacyjnych. Jeżeli zamontowali Państwo klimatyzację w swoim domu, to z pewnością nasze preparaty również będą idealnym wyborem. Warto już teraz skorzystać z dużego wyboru oraz możliwości, jakie oferują nasze preparaty chemiczne dla urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych marki Airok.

Airok — gwarancja jakości

Preparaty do odkamieniania i odladzania oraz do usuwania innych nietypowych zanieczyszczeń powstających w systemach klimatyzacyjno-wentylacyjnych marki Airok mogą Państwo zamówić już teraz. Możemy zagwarantować nie tylko ich wysoką skuteczność, ale także atrakcyjną cenę za opakowanie zbiorcze. Zamówienie powinno się pojawić pod wskazanym adresem w ciągu kilku dni. W przypadku pytań dotyczących produktów chemicznych marki Airok warto skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Życzymy zawsze udanych i trafnych zakupów!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło