Zabezpieczenie klimatyzacji i innych urządzeń chłodniczych

Skuteczne zabezpieczenia jednostek zewnętrznych jest bardzo istotne dlatego najlepiej korzystać ze sprawdzonych preparatów marki Airok, które nie tylko skutecznie czyszczą powierzchnie z zabrudzeń, ale także dodatkowo zabezpieczają je przed korodowaniem oraz zniszczeniem struktur materiałów. Tylko regularne czyszczenie, dezynfekowanie i odgrzybianie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych pozwala na skuteczną ochronę zdrowia przebywających w środku ludzi, a także na skuteczne zabezpieczenie powierzchni i podzespołów przed procesem starzenia lub zbyt szybkim zużywaniem się części. Nasze preparaty najlepiej stosować na skraplacze, wentylatory i obudowy urządzeń. Mogą to być powierzchnie metalowe, miedziane, aluminiowe z tworzywa sztucznego lub malowane różnymi typami farb. Przed użyciem należy przeczytać informacje zamieszczone na etykiecie.

Aktywne filtry

Skuteczny skład ekologicznych preparatów Airok

Dlaczego zabezpieczanie jednostek zewnętrznych i ich podzespołów jest takie ważne? Długotrwała eksploatacja może doprowadzić do spadku wydajności i dlatego ważne jest nie tylko serwisowanie klimatyzatorów i wentylatorów, ale także regularne czyszczenie ich odpowiednimi preparatami chemicznymi. Produkt marki Airok to piany lub płyny, który w swoim składzie mają biodegradowalne składniki, które wchodzą w reakcje z zabrudzeniami, tłuszczami, smołą, olejami i kurzem, a także skutecznie zabezpieczają powierzchnie przed negatywnym wpływem powietrza, pary oraz wody. Składniki zastosowane w preparatach czyszczących Airok są nie tylko nietoksyczne, ale także bezkwasowe i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Jest to oferta skierowana dla profesjonalistów, którzy wymagają sprawdzonych i skutecznych produktów do regularnego czyszczenia urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych.

Duży wybór nowoczesnych środków czyszczących

Środki czyszczące i zabezpieczające podzespoły oraz obudowy urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych zewnętrznych mogą Państwo zamówić już teraz w naszej ofercie. Tylko tutaj znajdą Państwo profesjonalną ofertę środków niezbędnych do utrzymywania oraz serwisowania urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na temat możliwości produktów Airok mogą Państwo uzyskać, kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta mailowo lub telefonicznie. Zamówienie powinny się pojawić pod wskazanym adresem w ciągu kilku dni. Gwarantujemy pełne zadowolenie z możliwości, jakie oferują produkty marki Airok do systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło