Środki do odgrzybiania klimatyzacji

Oferta naszej firmy jest skierowana do profesjonalnych klientów, którzy potrzebują nowoczesnych i nietoksycznych środków odgrzybiających, które znacznie zwiększą wydajność systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w budynkach. Każdy z naszych produktów do odgrzybiania jednostek wewnętrznych marki Airok jest nie tylko skuteczny w działaniu, ale także ich konsystencja pianki lub płynu pozwala na szybkie i sprawne dotarcie do każdego zakamarka w obudowie klimatyzacji. Regularne stosowanie preparatów do odgrzybiania marki Airok nie tylko zwiększa wydajność oraz poprawia codzienną pracę systemów klimatyzacyjnych, ale także dba o zdrowie osób przebywających w budynku. Nasze preparaty spełniają normy jakościowe BS/EN 1274 oraz BS/EN 1650, które obowiązują w Polsce oraz Unii Europejskiej.

Jest 12 produktów

Pokaż 1-12 z 12 sztuk

Aktywne filtry

Profesjonalne środki do odgrzybiania klimatyzacji w pomieszczeniach − postaw na jakość!

Czyste i zdrowe powietrze, możliwość regulacji dogodnej temperatury, prawidłowo funkcjonujące urządzenie – z naszymi środkami do odgrzybiania klimatyzacji domowej oraz samochodowej to wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Prosto, szybko i skutecznie pozbądź się szkodliwych dla zdrowia grzybów, bakterii, zarodników, pleśni i drobnoustrojów! Regularne odgrzybianie klimatyzacji to czynność, która kluczowa jest zarówno dla zdrowia, bezpieczeństwa, jak również niezawodnego i prawidłowego funkcjonowania samej klimatyzacji, bez wątpienia trzeba więc szczególną uwagę przyłożyć zarówno do systematyczności, jak również doboru odpowiednich środków chemicznych do odgrzybiania klimatyzacji. Jakie preparaty wybrać? Postaw na naszą markę – najlepsze środki do odgrzybiania klimatyzacji, które cechuje zarówno wydajność, skuteczność, jak również nietoksyczny i biodegradowalny skład, uniwersalne zastosowanie do różnych powierzchni, a także przeznaczenie do wewnętrznych i zewnętrznych elementów klimatyzatora. Tego typu renomowany produkt dedykowany jest właśnie czystej, zdrowej i bezpiecznej klimatyzacji – urządzenia, które zwiększy Twój komfort, a także będzie w pełni bezpieczne dla zdrowia i środowiska! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą jak najszybciej! 

Środki chemiczne do odgrzybiania klimatyzacji – czy faktycznie są niezbędne?

Odgrzybianie układu klimatyzacji zalecane jest przynajmniej dwa razy do roku – najlepiej w okresie wiosennym i jesiennym, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby robić to częściej, nawet raz w miesiącu! Sygnałem alarmowym do jak najszybszego użycia środków do odgrzybiania klimatyzacji jest nieprzyjemny zapach ulatniający się podczas pracy urządzenia – czy czynność czyszczenia można wykonać samodzielnie, czy lepiej zlecić to profesjonalnej firmie? 

Odgrzybianie klimatyzacji można wykonać samemu, używając dedykowane temu środki chemiczne do odgrzybiania klimatyzacji – w formie płynu, sprayu czy też koncentratu rozcieńczanego wodą. Jest to najszybsza i najtańsza metoda czyszczenia układu, którą wygodnie można wykonać w kilka minut. Drugim sposobem jest zlecenie odgrzybiania klimatyzacji specjalistycznej firmie – czyszczenie odbywa się wtedy najczęściej przy użyciu ozonowania. Nie ma jednak najmniejszych wątpliwości, że jest to czynność niezbędna – dla zdrowia, bezpieczeństwa, a także prawidłowego funkcjonowania samego urządzenia! Wyposaż się więc w nasze wydajne oraz wysokojakościowe preparaty do odgrzybiania klimatyzacji w domu i ciesz się udaną inwestycją oraz długą żywotnością swojej klimatyzacji! Czyste i przyjemne powietrze w Twoich pomieszczeniach – postaw na renomowanego producenta! 

Samodzielne odgrzybianie klimatyzacji – dlaczego jest to takie ważne? 

Regularne i systematyczne czyszczenie klimatyzacji – zarówno jej części zewnętrznych, jak również wewnętrznych to niezwykle ważna sprawa, której bez wątpienia nie można lekceważyć. Klimatyzacja jako układ zamknięty, w którym dochodzi do ogrzewania bądź ochładzania powietrza, to wilgotne środowisko, które wpływa na rozwój bakterii. Nieprzyjemny zapach, głośniejsza praca klimatyzatora, nieefektywna regulacja temperatury, pojawiające się awarie i usterki, problemy z układem oddechowym, katar, ból zatok, kaszel czy też alergie – to skutki uboczne zagrzybionej klimatyzacji, chcąc więc cieszyć się jej prawidłową pracą, jak również zdrowym i bezpiecznym powietrzem w pomieszczeniu, należy wykonywać zabieg odgrzybiania klimatyzacji. Oprócz tego w zależności od specyfiki wnętrza, w którym klimatyzator pracuje, należy stosować środki czyszczące, które usuną brud, kurz, osad z dymu tytoniowego czy też tłuszczu – higieniczne i czyste urządzenia to zdrowie, komfort, a także lepsze samopoczucie i dłuższa żywotność sprzętu, która wpływa na oszczędności domowego budżetu – zadbaj więc o to priorytetowo! Chcesz podjąć się samodzielnego odgrzybiania swojej klimatyzacji? W takim razie niezwłocznie zapoznaj się z naszymi produktami!  

Najlepsze środki do odgrzybiania klimatyzacji – poznaj nasz asortyment! 

Co wyróżnia nasze produkty? Skuteczność, łatwa aplikacja, uniwersalne zastosowanie, biodegradowalny i nietoksyczny skład. Oferowane w naszym sklepie środki chemiczne do odgrzybiania klimatyzacji to gwarancja najwyższej jakości, a także bezpieczeństwa zarówno dla Ciebie, urządzenia, jak również środowiska! Dostępne w asortymencie najlepsze środki do odgrzybiania klimatyzacji to produkty dedykowane typowo tym urządzeniom – gwarantuje to więc pełną satysfakcje z zastosowania! Pianka do odgrzybiania klimatyzacji, wydajny koncentrat do rozcieńczania wodą, jak również gotowy preparat do czyszczenia takich elementów, jak parownik czy filtry – w naszym sklepie znajdziesz szeroką paletę różnych wygodnych w użyciu wariantów! Co więcej, oferujemy także wersje zapachowe, jak i bezzapachowe, każdy z pewnością znajdzie więc idealny produkt dla siebie. 

W ofercie obecnie znajdują się środki chemiczne do odgrzybiania klimatyzacji o zapachu lawendy, mięty oraz zielonej herbaty. Dostępne preparaty nadają się zarówno do samodzielnego odgrzybiania klimatyzacji, jak również profesjonalnego wyposażenia firmy działającej w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej, naszą kompleksową ofertę kierujemy więc do każdego! Co więcej, asortyment obejmuje zarówno środki do odgrzybiania klimatyzacji dla jednostek wewnętrznych, jak również zewnętrznych – przejrzyj pełną ofertę i złóż zamówienie jeszcze dziś! Szczegółowy opis każdego produktu pod kątem przeznaczenia, zalecanego stosowania, a także sposobu użycia, duża dostępność, specjalistyczne środki chemiczne do odgrzybiania klimatyzacji, różne metody płatności i rodzaje wysyłki, łatwy i dogodny proces złożenia zamówienia, jak również atrakcyjne ceny i ekspresowe doręczenie – z nami zakupy bez wątpienia będą udane! 

Profesjonalny środek do odgrzybiania klimatyzacji – najwyższa jakość i bezpieczeństwo!

Wszystkie oferowane w sklepie produkty to środki do odgrzybiania klimatyzacji w pomieszczeniach, spełniające zarówno normy jakościowe BS/EN 1274 i BS/EN 1650, jak również posiadające pozwolenie na obrót jako produkt biobójczy. Decydując się na zakup produktów naszej marki, masz więc pełną gwarancję bezpieczeństwa, przetestowania, a także spełnienia wszelkich norm dedykowanych tego typu preparatom. Jako producent środków chemicznych do odgrzybiania klimatyzacji stawiamy więc na najwyższą jakość, bezpieczeństwo, skuteczność, jak również pełną satysfakcję naszych klientów. 

Używając naszych preparatów do odgrzybiania klimatyzacji, nie tylko dbasz o swój komfort i bezpieczeństwo, ale także wydłużasz okres eksploatacji urządzenia, podnosisz wydajność jego poszczególnych elementów oraz dbasz o aspekty ekonomiczne – prawidłowo funkcjonująca klimatyzacja to znacznie mniejszy pobór prądu, jak również szybsza regulacja pożądanej w pomieszczeniu temperatury. Zwróć więc uwagę na skład, renomę i opinie, jak również spełnienie branżowych norm i postaw na sprawdzone, a także profesjonalne środki do odgrzybiania klimatyzacji w pomieszczeniach! Co więcej, nasze preparaty do odgrzybiania klimatyzacji możesz bez obaw wykorzystać do różnych modeli klimatyzatorów – zarówno tych stacjonarnych, wewnętrznych, zewnętrznych, jak i przenośnych. Profesjonalne środki do odgrzybiania klimatyzacji, które Cię nie zawiodą – wyposaż się w niezbędne produkty jak najszybciej! 

Samodzielne odgrzybianie klimatyzacji – na czym dokładnie polega?

Czyszczenie klimatyzacji domowej to nie tylko pozbycie się brudu, pyłków i kurzu, ale także regularne odgrzybianie i dezynfekcja, do której należy użyć profesjonalnych środków do odgrzybiania klimatyzacji w postaci pianki czy też koncentratu – preparatów chemicznych dedykowanych tego typu czynnościom. 

Jednym z najważniejszych elementów są filtry – są to części wielorazowego użytku, które wymagają regularnego czyszczenia. Kolejnymi ważnymi częściami są parownik oraz skraplacz – do tych składowych klimatyzacji poleca się użycie preparatów do odgrzybiania klimatyzacji z nanocząsteczkami srebra. Tego typu środki usuwają nawet najdrobniejsze zabrudzenia i pozwalają skutecznie wyczyścić nawet ciężko dostępne obszary. Samo czyszczenie można wykonać samodzielnie, podstawowe odgrzybianie obejmuje bowiem kilka prostych i szybkich etapów: zdjęcie obudowy zewnętrznej, wyjęcie filtra wstępnego, użycie dedykowanych preparatów od odgrzybiania klimatyzacji, a także dokładne wyczyszczenie lameli, obudowy oraz tacy ociekowej. W przypadku wykrycia usterki czy też chcąc skorzystać z serwisu technicznego, zalecamy udanie się do profesjonalnej firmy, która zajmuje się serwisem i naprawami klimatyzatorów. Podczas czyszczenia i dezynfekcji klimatyzatora warto także sprawdzić stan skraplacza, szczelność układu oraz przepływ medium chłodzącego, ilość oleju, a także poziom zużycia sprężarki. 

Samodzielne odgrzybianie klimatyzacji po raz pierwszy? W takim razie koniecznie odwiedź nasz firmowy blog, w którym szczegółowo opisujemy poszczególne kroki, a także środki do odgrzybiania klimatyzacji domowej, które należy użyć do konkretnych części klimatyzatora. Czysta, prawidłowo pracująca, a także wydajna klimatyzacja? Z naszymi preparatami do odgrzybiania klimatyzacji łatwo osiągniesz znakomity efekt i będziesz mógł w pełni cieszyć się z funkcjonalności zamontowanego klimatyzatora! 

Najlepsze środki do odgrzybiania klimatyzacji – kilka słów o naszej marce produktów! 

Marka Airok to profesjonalne środki do odgrzybiania klimatyzacji dedykowane zarówno osobom prywatnym, jak również firmom serwisującym klimatyzatory czy lokalom usługowo-gastronomicznym, w których powszechnie stosuje się klimatyzację. Wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalne i ekologiczne środki do odgrzybiania klimatyzacji, priorytetowe podejście do jakości oraz bezpieczeństwa, a także szeroka gama asortymentowa i wykwalifikowana kadra, która czuwa nad najwyższą jakością usług. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja satysfakcji i zadowolenia! Dodatkowo dbamy również o ekologię i aspekty związane z ochroną środowiska – oferowane w naszym sklepie aerozole oraz płyny do odgrzybiania klimatyzacji to produkty w 100% naturalne, biodegradowalne oraz bezpieczne i wydajne! 

Co znajdziesz w naszym asortymencie? Produkty do jednostek wewnętrznych – przeznaczone do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji, produkty do jednostek zewnętrznych – do zabezpieczenia, konserwacji oraz czyszczenia, produkty specjalne – preparaty do odgrzybiania klimatyzacji, czyszczenia, odkamieniania, odladzania, neutralizacji zapachów, wykrywania nieszczelności czy też zabezpieczenia dłoni, jak również wygodne i atrakcyjne zestawy kit. Ostatnia kategoria to komplety, które obejmują niezbędne preparaty do kompleksowego czyszczenia i dezynfekcji. Sprawdzą się one podczas samodzielnego odgrzybiania klimatyzacji, jak również w formie ciekawego prezentu! Co więcej, działamy w wygodnej formie sklepu internetowego – niezbędne preparaty do odgrzybiania klimatyzacji zakupisz więc w dogodnej porze, wygodnie z dowolnego miejsca, a także bez konieczności odwiedzenia wielu sklepów stacjonarnych. 

Skuteczne środki do odgrzybiania klimatyzacji w pomieszczeniach – zgłoś się do nas!

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich produktów dla swojego modelu klimatyzacji? Szukasz profesjonalnych i skutecznych środków do odgrzybiania, czyszczenia i dezynfekcji? Masz jakieś pytania odnośnie parametrów czy zastosowania dostępnych w asortymencie preparatów? A może nie znalazłeś produktów, których szukasz? Uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Doświadczona i wykwalifikowana kadra chętnie udzieli niezbędnych informacji, podzieli się swoją wiedzą z zakresu środków do odgrzybiania klimatyzacji, a także pomoże Ci dobrać produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i wymagania. Wygodnie możesz skontaktować się z nami poprzez czat udostępniony na stronie internetowej, mailowo, telefonicznie lub odwiedzając naszą placówkę w Poznaniu. Dodatkowo zachęcamy także do śledzenia naszych mediów społecznościowych – znajdziesz tam wiele ciekawostek, porad, inspiracji, a także aktualności zarówno z naszej oferty, jak również ze świata branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej.  Wiele praktycznych informacji dostępnych jest także na naszym firmowym blogu. Jeżeli więc szukasz porad odnośnie czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji, częstotliwości oraz kroków postępowania, zastanawiasz się, czy niektóre czynności faktycznie są niezbędne, a także potrzebujesz konkretnych informacji, jak postępować z klimatyzatorem, aby zapewnić mu jak najdłuższą bezawaryjną pracę, to trafiłeś w idealne miejsce! Zachęcamy do kontaktu i przetestowania naszych niezawodnych oraz profesjonalnych środków do odgrzybiania klimatyzacji w pomieszczeniach jak najszybciej. Złóż zamówienie jeszcze dziś!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło