Preparaty do odladzania klimatyzacji, urządzeń chłodniczych i innych powierzchni

Preparaty do systemów klimatyzacyjnych od marki Airok to świetny wybór. Gwarantujemy Państwu, że proponowany przez nas środek chemiczny doskonale poradzi sobie ze szronem, śniegiem lub lodem, który może się osadzać na podzespołach klimatyzacji. Skład preparatu marki Airok pozwala na natychmiastowe użycie i działa w temperaturze -50 stopni Celsjusza, a co najważniejsze, ten środek chemiczny jest całkowicie biodegradowalny oraz bezpieczny dla środowiska naturalnego. Warto także dodać, że w składzie znajdują się także inhibitory antykorozyjne, które chronią powierzchnie metalowe przed powstawaniem rdzy, a także nie wpływają na strukturę samego materiału. Odladzanie klimatyzacji z preparatami marki Airok jest bardzo proste, wystarczy tylko polać oblodzone miejsce, a w ciągu kilku minut zniknie szron, lód oraz śnieg.

Aktywne filtry

Wysokiej jakości preparat do odladzania powierzchni

Środek odladzający klimatyzację marki Airok to bardzo szybki i bezpieczny środek o natychmiastowym działaniu, który będzie dla Państwa idealnym wyborem i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Proponowany przez nas środek sprawdzi się nie tylko w systemach klimatyzacyjno-wentylacyjnych, ale także przy elementach konstrukcyjnych hal przemysłowych, parkingów podziemnych lub zewnętrznych, stacjonarnych kolczatkach, elementach stalowych mostów, kotw budowlanych, a także przy infrastrukturze kolejowej. Przed użyciem odladzacza marki Airok należy przeczytać wszystkie informacje, które są zawarte na etykiecie. Warto już teraz skorzystać z możliwości, jakie oferują preparaty marki Airok i zamówić je w bardzo dobrej cenie. Proponowany przez nas preparat odladzający elementy stalowe to świetny wybór dla Państwa.

Duży wybór w dobrych cenach

Produkty marki Airok są przeznaczone do urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Warto już teraz zamówić niezawodny odladzacz do elementów metalowych, który pozwoli na błyskawiczne pozbycie się lodu, śniegu i szronu ze wszystkich podzespołów klimatyzacyjnych. Gwarantujemy, że nasze produkty to nie tylko dobra jakość, ale także pełna skuteczność, co potwierdzają normy i certyfikaty wymagane nie tylko w Polsce, ale także na terenie całej Unii Europejskiej. Zachęcamy serdecznie Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Przesyłka z zamówieniem pojawi się w ciągu kilku dni pod wskazanym adresem. Airok to wysoka jakość i najlepsze preparaty do regularnego czyszczenia klimatyzacji, wentylacji i systemów chłodniczych.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło