Produkty do jednostek zewnętrznych klimatyzacji

Już teraz mogą Państwo zamówić najlepszej jakości, ekologiczne produkty do jednostek zewnętrznych marki Airok, które są doceniane przez naszych klientów za skuteczność podczas dezynfekcji, odgrzybiania oraz czyszczenia podzespołów w klimatyzatorach. W naszej ofercie znajdują się także środki chemiczne specjalne, które idealnie sprawdzą się do zabezpieczenia jednostek zewnętrznych i ich podzespołów, a także do wykrywania nieszczelności, które mogą powstać w trakcie codziennej eksploatacji. Proponowane przez nas produkty są wyprodukowane z całkowicie bezpiecznych składników, które są nietoksyczne i biodegradowalne. Co istotne, każdy z proponowanych przez nas preparatów spełnia wysokie normy jakościowe wymagane nie tylko w Polsce, ale także w całej Unii Europejskiej. Warto skorzystać z tak atrakcyjnej oferty na niezawodne i skuteczne preparaty idealne do każdego typu jednostek zewnętrznych klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Aktywne filtry

Airok — idealne do usuwania brudu, kurzu i zanieczyszczeń

Preparaty marki Airok są sprzedawane w różnych konsystencjach i opakowaniach o różnych pojemnościach oraz sprzedawane zbiorczo. Każdy z proponowanych przez nas produktów do jednostek zewnętrznych doskonale radzi sobie nie tylko z trudnymi zabrudzeniami, ale także z tłuszczami, brudem, kurzem, olejami, smarami, a także z odchodami ptasimi. Nowoczesne i skuteczne środki chemiczne Airok są przeznaczone do czyszczenia skraplaczy, wentylatorów, obudów oraz innych podzespołów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych. Przed użyciem należy się zapoznać się z informacjami zawartymi na etykietach. Jesteśmy pewni, że będą Państwo bardzo zadowoleni z wyboru markowych produktów do dezynfekcji, odgrzybiania i czyszczenia jednostek zewnętrznych. Gwarantujemy, że proponowane przez nas produkty z pewnością szybko podniosą wydajność podzespołów oraz znacznie wydłużą ich okres eksploatacji.

Airok — skuteczne środki do dezynfekcji, odgrzybiania i czyszczenia

Jest to propozycja dla profesjonalnego klienta, który wymaga wysokiej jakości produktu, który nie tylko poradzi sobie z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami powstałymi w wyniku codziennej pracy klimatyzatorów i wentylatorów zewnętrznych, ale także znacznie poprawi jego parametry pracy. Marka Airok to świetny wybór! W przypadku pytań lub wątpliwości warto skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Nasza profesjonalna kadra odpowie na każde pytanie odnoszące się do preparatów do klimatyzatorów marki Airok.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło