Zestaw środków do jednostek wewnętrznych

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą, w której skład wchodzi wysokiej jakości zestaw profesjonalnych środków do wewnętrznych jednostek klimatyzujących - KIT. Zestaw służy do szybkiego i natychmiastowego użycia. Produkty marki AIROK sprawdzą się zarówno podczas samodzielnego wykonywania prac konserwacyjnych wewnętrznych jednostek klimatyzujących, jak i do użycia profesjonalnego.

Zestaw profesjonalnych środków do wewnętrznych jednostek klimatyzujących to specjalnie wyselekcjonowane produkty takie jak AFFECT, IMPACT, LUSSO, które doskonale nadają się do czyszczenia wewnętrznych elementów klimatyzatorów. Warto wspomnieć, iż są to preparaty w pełni biodegradowalne oraz bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i osób przebywających w otoczeniu ich działania.

Aktywne filtry

Jakie środki wchodzą w skład zestawu do wewnętrznych jednostek klimatyzujących?

Zestaw do profesjonalnych środków do wewnętrznych jednostek klimatyzujących zawiera trzy ciekawe pozycje, które pozwolą Państwu na bezpieczne wykonywanie operacji związanych z czyszczeniem wewnętrznych elementów układu klimatyzacji.

Preparat IMPACT to bezzapachowy środek stworzony na bazie wody zawierający w sobie nanocząsteczki srebra. Produkt ten doskonale nadaje się do czyszczenia wewnętrznych jednostek klimatyzacji, filtrów wstępnych, parowników oraz wentylatorów. Za jego pomocą mogą Państwo idealnie wyczyścić też wszelkie powierzchnie aluminiowe, miedziane i z tworzywa sztucznego.

W zestawie profesjonalnych środków do wewnętrznych jednostek klimatyzujących wchodzi także preparat LUSSO, który wyróżnia się pięknym lawendowym zapachem. Mogą go Państwo wykorzystać podczas czyszczenia powierzchni malowanych, obudów, filtrów oraz wentylatorów. Rozpylacz znajdujący się w zestawie pozwala na niezwykle dokładne i szybkie czyszczenie wewnętrznego układu klimatyzacji bez potrzeby spłukiwania powierzchni wodą.

Kolejnym preparatem wchodzącym w skład zestawu do czyszczenia jednostek wewnętrznych układów klimatyzacji jest AFFECT. Jego właściwości mikrobójcze sprawiają, że ten środek przeznaczony jest głównie do mycia tac chłodniczych.

Co ważne, wszystkie preparaty marki AIROK wchodzące w skład zestawu KIT do czyszczenia jednostek wewnętrznych układów klimatyzujących są w pełni bezpieczne dla wszystkich elementów konstrukcyjnych znajdujących się wewnątrz układu klimatyzacji. Każdy preparat mogą Państwo wykorzystać bez jakichkolwiek obaw o swój sprzęt, a przy ich regularnym stosowaniu z pewnością zaobserwują Państwo poprawę funkcjonowania układu klimatyzacji.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło