Zestawy KIT

Dostępne u nas zestawy KIT Airok oparte o nowoczesną technologię nanocząsteczek to najlepszy wybór do skutecznego czyszczenia podzespołów oraz obudów jednostek klimatyzacyjnych wewnętrznych. Proponowana przez nas seria produktów jest przeznaczona dla profesjonalistów i służy do szybkiego i skutecznego czyszczenia filtrów, tac ociekowych, parowników, wentylatorów oraz całych obudów klimatyzatorów. Zestawy KIT są idealne do czyszczenia takich powierzchni z miedzi, aluminium, tworzyw sztucznych oraz malowanych różnego typu farbami. Zestaw KIT to produkt do natychmiastowego użycia. Mimo że jest oparty na bazie wody, to można bezpiecznie nim oczyścić wszystkie powierzchnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami! Gwarantujemy, to świetny wybór, który jest idealny dla profesjonalistów.

Aktywne filtry

Airok — nowoczesne rozpylacze z nanocząsteczkami

W naszych zestawach KIT Airok zastosowaliśmy specjalne nanocząsteczki srebra, które pozwalają na szybkie i skuteczne pozbywanie się zabrudzeń w jednostkach wewnętrznych. Preparaty typu KIT marki Airok radzą sobie doskonale z czyszczeniem najgorszych zabrudzeń i dodatkowo wytwarzają skuteczną powłokę ochronną, która blokuje rozwój kolonii bakteryjnych oraz grzybów i ich zarodków. Przed użyciem zestawów KIT warto przeczytać informacje zawarte na ulotce. Jako producent zalecamy niespłukiwanie wyczyszczonych powierzchni, ponieważ może się nie wytworzyć niewidzialna bariera dla drobnoustrojów, bakterii i grzybów. Nasze produkty Airok są oparte o sprawdzone receptury, a ich skład jest nie tylko biodegradowalny, ale także całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego. Jest to seria preparatów całkowicie bezpieczna w użytkowaniu i idealna do regularnego czyszczenia oraz serwisowania jednostek klimatyzacyjnych wewnętrznych.

Airok — najlepsze zestawy KIT w Polsce

Zestawy KIT dostępne w naszej ofercie to profesjonalne i bezpieczne w użytkowaniu preparaty, które są rekomendowane przez wielu serwisantów do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzacyjnych. Marka Airok jest oparta o nowoczesne rozwiązania i gwarantujemy, że każdy z naszych produktów nie tylko skutecznie poradzi sobie z największymi zabrudzeniami, ale także przywróci poprzednią sprawność urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej i szerokiej oferty. Preparaty Airok można zamówić już teraz w naszym serwisie w bardzo atrakcyjnej cenie. Przesyłka z zamówieniem powinna się pojawić w ciągu kilku dni pod wskazanym przez Państwa adresem.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło