LUSSO gotowy preparat wodny o zapachu lawendy służący do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzacji

LUSSO gotowy preparat wodny o zapachu lawendy służący do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzacji

31,71 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Zależy Państwu na tym, aby czyszczenie wewnętrznych jednostek układów klimatyzacji przyniosło widoczne efekty i wpływało na poprawę sprawności urządzenia? Doskonałym wyborem jest AIROK LUSSO, który ze względu na swoją innowacyjną formułę oraz zastosowanie rozpylacza pozwala na wygodną i szybką aplikację substancji czyszczącej. Dzięki temu przeprowadzenie profesjonalnego procesu oczyszczania wewnętrznych jednostek klimatyzacji będzie o wiele skuteczniejsze. Od teraz mogą Państwo nabyć gotowy preparat do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzacji praktycznie od ręki i stosować go, realizując wszelkie prace konserwacyjne w domu lub jako firma u klienta.

Kiedy się przydaje preparat LUSSO?

AIROK LUSSO to środek w pełni biodegradowalny o zapachu lawendy służący do czyszczenia takich elementów jak filtry wstępne, parowniki, tacki ociekowe, wentylatory i obudowy. Muszą Państwo mieć na uwadze fakt, że ten środek doskonale nadaje się do czyszczenia wodoodpornych powierzchni wykonanych z aluminium, miedzi i tworzywa sztucznego. Co ważne, preparat wodny do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzacji AIROK jest też w pełni bezpieczny dla powierzchni malowanych.

Czym się wyróżnia produkt marki AIROK?

Gotowy środek na bazie wody pachnący lawendą wyróżnia się przede wszystkim formułą na bazie biodegradowalnych składników. Dzięki temu jest on bezpieczny w użyciu i całkowicie nieszkodliwy dla człowieka i środowiska naturalnego. Ze względu na brak toksyczności produktu nie muszą Państwo obawiać się o swoje zdrowie lub stan skóry, jeśli środek miałby z nią styczność.

Stosowanie preparatu LUSSO nie wymaga spłukiwania wodą czyszczonej powierzchni ze względu na fakt, iż nie pozostawia po sobie żadnych osadów. Chcą Państwo dokładnie wyczyścić wewnętrzne jednostki klimatyzacji i zadbać o to, aby układ był sprawny przez dłuższy czas? Środek LUSSO marki AIROK, który spełnia oczekiwania profesjonalistów zajmujących się takimi zadaniami i nie tylko, będzie znakomitym wyborem.

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Filtry
Obudowy jednostki
Parowniki
Powierzchnie wodoodporne
Tace ociekowe
Wentylatory
Właściwości produktu
Dokładnie i szybko czyści zabrudzenia
Higroskopijna formuła
Nietoksyczny i bezpieczny w użyciu
Zawiera składniki biodegradowalne
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło