SAFE gotowy alkaliczny preparat służący do czyszczenia jednostek zewnętrznych klimatyzacji

SAFE gotowy alkaliczny preparat służący do czyszczenia jednostek zewnętrznych klimatyzacji

29,27 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

AIROK SAFE to profesjonalny produkt do użycia zarówno przez firmy, jak i przez osoby prywatne. Jeśli chcą Państwo szybko i dokładnie usunąć nawet najcięższe zabrudzenia jednostek zewnętrznych klimatyzacji, nie ma lepszego wyboru. Innowacyjna formuła substancji na bazie składników biodegradowalnych sprawia, że alkaliczny preparat do czyszczenia jednostek zewnętrznych klimatyzacji jest całkowicie bezpieczny w użyciu i nietoksyczny dla środowiska naturalnego. Co ciekawe, środek zawiera też inhibitor korozji, dzięki któremu nie muszą Państwo obawiać się jego zastosowania na powierzchniach metalowych, aluminiowych i malowanych.

SAFE – gotowy środek do czyszczenia i serwisowania klimatyzacji

Rozpylacz dołączony do preparatu AIROK SAFE umożliwi Państwu wygodne rozprowadzenie substancji na wszystkich elementach zewnętrznych jednostek klimatyzacji. W ten sposób nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia zostaną usunięte bez żadnego problemu. Preparat po użyciu należy dokładnie spłukać wodą z czyszczonej powierzchni. W ten sposób usuną Państwo wszelkie pozostałości alkalicznego środka do czyszczenia, dzięki czemu jednostki klimatyzacji zewnętrznej będą skutecznie działać przez długi czas.

Gotowy alkaliczny preparat do czyszczenia jednostek zewnętrznych klimatyzacji doskonale nadaje się do czyszczenia takich elementów jak wentylatory, skraplacz i obudowy jednostek zewnętrznych klimatyzacji. Za jego pomocą mogą Państwo też bezpiecznie i przede wszystkim skutecznie usuwać trudne zabrudzenia z powierzchni malowanych oraz wodoodpornych.

Ze względu na biodegradowalny skład mogą Państwo użyć preparatu SAFE marki AIROK bez jakiegokolwiek ryzyka, że będzie on zanieczyszczać środowisko naturalne. Wybierając ten środek, mogą Państwo nie tylko oszczędzić czas potrzebny na prace serwisowe przy jednostkach zewnętrznych klimatyzacji, ale także uzyskać niesamowite efekty czyszczenia w krótkim czasie od rozpoczęcia działań.

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Obudowy jednostki
Powierzchnie wodoodporne
Skraplacze
Wentylatory
Właściwości produktu
Nietoksyczny i bezpieczny w użyciu
Usuwa najbardziej intensywny brud
Zawiera inhibitory korozji
Zawiera składniki biodegradowalne
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło