IMPACT Bezzapachowy preparat czyszczący jednostki wewnętrzne klimatyzacji

IMPACT Bezzapachowy preparat czyszczący jednostki wewnętrzne klimatyzacji

29,27 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

U nas mogą Państwo kupić bezzapachowy preparat czyszczący jednostki wewnętrzne klimatyzacji nadający się do profesjonalnego użycia w firmach i do samodzielnego stosowania w domu. Wystarczy poznać zasadę działania tego produktu oraz jego skład, aby przekonać się, że jest to środek całkowicie bezpieczny dla środowiska oraz osób przebywających w pobliżu jego działania. AIROK IMPACT to produkt stworzony na bazie wody, zawierający mikrocząsteczki srebra, dzięki którym mogą Państwo skutecznie zneutralizować nieprzyjemne zapachy z układów wewnętrznych klimatyzacji.

Środek tego typu wręcz doskonale nadaje się do szybkiego i skutecznego czyszczenia takich elementów jak tacki ociekowe, wentylatory, obudowy jednostek wewnętrznych klimatyzacji, a także filtrów wstępnych. Ważne jest również to, że preparat nie ma negatywnego wpływu na powierzchnie malowane, aluminiowe, miedziane i z tworzywa sztucznego. Dzięki temu mogą go Państwo stosować bez żadnych obaw o stan techniczny wewnętrznego układu klimatyzacji.

Co wyróżnia środek AIROK IMPACT?

Preparat czyszczący do wewnętrznych jednostek klimatyzacji tego typu wyróżnia się przede wszystkim innowacyjną formułą zawierającą aktywne nanocząsteczki srebra, dzięki którym czyszczenie układu klimatyzacji staje się jeszcze skuteczniejsze. Co ważne, wybierając ten produkt, mogą Państwo zablokować rozwój bakterii, grzybów i zarodników wewnątrz układu.

W przypadku preparatu IMPACT nie powinni Państwo spłukiwać oczyszczonej powierzchni wodą. Dlaczego? Głównie ze względu na obecność nanocząsteczek, które pozostają na umytej powierzchni i zabezpieczają ją przed drobnoustrojami i nie tylko. Rozpylacz pozwoli Państwu na jeszcze szybszą aplikację substancji i bezproblemowe wykonanie procesu polegającego na oczyszczeniu i zabezpieczeniu wewnętrznych jednostek układów klimatyzacji. Ważne jest też to, że regularne użytkowanie preparatu IMPACT marki AIROK to szansa na wydłużenie żywotności urządzenia.

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Filtry
Obudowy jednostki
Parowniki
Powierzchnie wodoodporne
Tace ociekowe
Wentylatory
Właściwości produktu
Dokładnie i szybko czyści zabrudzenia
Nietoksyczny i bezpieczny w użyciu
Zawiera nanocząsteczki srebra
Zawiera składniki biodegradowalne
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło