AFFECT gotowy preparat wodny służący do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzacji

29,27 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Chcą Państwo szybko i skuteczniewyczyścić jednostki wewnętrzne klimatyzacji i jednocześnie zadbać o środowisko naturalne? AIROK AFFECT będzie w tym przypadku najlepszym wyborem. Ten gotowy preparat wodny do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzacji posiada specjalny rozpylacz oraz higroskopijną formułę, dzięki której czyszczenie wewnętrznych elementów układu klimatyzacji staje się o wiele łatwiejsze. To środek biodegradowalny nadający się do czyszczenia powierzchni malowanych, aluminiowych, metalowych oraz miedzianych. Co ciekawe, produkt ten jest w pełni bezpieczny dla tworzyw sztucznych.

Warto zauważyć, iż gotowy preparat do czyszczenia jednostek wewnętrznych klimatyzacji wyróżnia się właściwościami mikrobójczymi, co oznacza, że doskonale nadaje się do mycia lad chłodniczych. Co ważne, po użyciu preparatu AFFECT nie muszą Państwo spłukiwać czyszczonej powierzchni wodą. To znacznie ułatwia pracę i pozwala na szybkie przeprowadzanie prac.

AIROK AFFECT – co można nim wyczyścić?

Preparat AFFECT powinien znaleźć się w wyposażeniu Państwa firmy lub domowego składziku ze środkami czystości. Zajmując się czyszczeniem wewnętrznych układów klimatyzacji, powinni Państwo stawiać na najwyższą jakość, a taką właśnie oferuje produkt marki AIROK. Nadaje się on do czyszczenia takich elementów jak filtry wstępne, parowniki, tacki ociekowe, wentylatory oraz obudowy układów klimatyzacji niezależnie od materiału ich wykonania.

Co ciekawe, stosowanie tego biodegradowalnego środka czyszczącego pozwala na wyeliminowanie brzydkich zapachów z układu klimatyzacji. Produkt stworzony na bazie wody służący do czyszczenia wewnętrznych jednostek układów klimatyzacji zawiera aktywne składniki oraz nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, dlatego jest polecany do profesjonalnych zastosowań. Nietoksyczność, łatwość użycia i wydajność to główne cechy, jakimi wyróżnia się preparat AFFECT marki AIROK.

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Filtry
Obudowy jednostki
Parowniki
Powierzchnie wodoodporne
Tace ociekowe
Wentylatory
Właściwości produktu
Dokładnie i szybko czyści zabrudzenia
Higroskopijna formuła
Nietoksyczny i bezpieczny w użyciu
Posiada aktywne składniki pochłaniające przykre zapachy
Właściwości mikrobójcze
Zawiera składniki biodegradowalne
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło