Jako polska firma z wieloletnią tradycją już od kilku lat stale się rozwijamy, produkując wyjątkowo wydajne, ekologiczne i profesjonalne środki do czyszczenia układów klimatyzacji i nie tylko. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem pracują, aby stworzyć jak najlepsze produkty.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim duże doświadczenie w branży oraz własne zaplecze maszynowe, dzięki czemu wytwarzamy preparaty wyłącznie z ekologicznych surowców oraz na podstawie unikalnej formuły. Produkcja środków czystości, które nie niszczą środowiska naturalnego to nasza pasja i jednocześnie misja marki Airok.

Nasze środki są w 100% naturalne, bezpieczne i wydajne. Wybierając produkty Airok, masz pewność, że pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń z dowolnych powierzchni, a dodatkowo poprawisz komfort życia wszędzie tam, gdzie liczy się higiena i maksimum bezpieczeństwa podczas mycia powierzchni. Chcesz, aby układ klimatyzacji dzialał bez zarzutu i był krystalicznie czysty? Wybierz Airok!

Co produkujemy?

W Airok produkujemy wiele linii środków czystości oraz preparatów do czyszczenia ukladów klimatyzacji. Nasze produkty to preparaty profesjonalne, a więc można je wykorzystywać, jednocześnie prowadząc własną firmę, jak również korzystać z kosmetyków wyłącznie na własną rękę.

Gwarantujemy wysoką jakość i wydajność wszystkich produktów dostępnych w sprzedaży wywodzących się z marki Airok. Nasi specjaliści pracują na wspólny sukces i dążą do stworzenia maksymalnie ekologicznych wyrobów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i preparatów do układów klimatyzacji oraz czyszczenia powierzchni, które wyróżniają się jakością spośród innych dostępnych na rynku.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło