Preparaty chroniące ręce dla serwisantów

Marka preparatów chemicznych do klimatyzatorów marki Airok jest oparta o sprawdzoną formułę, która nie tylko pozbywa się zapachów, zabrudzeń w klimatyzatorach i wentylatorach, ale także przywraca ich pierwotną wydajność. Podczas serwisowania warto pomyśleć o swojej wygodzie i bezpieczeństwie, inwestując w preparaty do zabezpieczania dłoni, które można zamówić już teraz w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to seria produktów polecana przez wielu serwisantów, którzy doceniają innowacyjne rozwiązania i skuteczną formułę chroniącą przed podrażnieniami rąk oraz pozostawiającą bardzo przyjemny zapach. Proponowane przez nas środki marki Airok do zabezpieczania dłoni także z łatwością usuwają zabrudzenia, których z pewnością się nie uniknie podczas regularnego serwisowania oraz czyszczenia systemów zewnętrznych i wewnętrznych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej bardzo atrakcyjnej oferty!

Aktywne filtry

Airok — łagodne dla skóry preparaty

Receptura naszych preparatów jest łagodna dla skóry i chroni przed wszystkimi czynnikami negatywnie wpływającymi nie tylko na czystość dłoni, ale także substancji, które mogą je podrażnić. Preparat do zabezpieczenia dłoni Airok tworzy silną i niewidzialną barierę przed żrącymi detergentami, rozpuszczalnikami oraz brudem występującym w instalacjach chłodniczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Jest to seria produktów idealna do prac serwisowych, więc jeżeli Państwo prowadzą profesjonalny serwis lub mają własny klimatyzator w domu, to warto zainwestować w skuteczne środki zabezpieczające skórę dłoni. Marka preparatów Airok jest oparta o bezpieczną i skuteczną recepturę, a mieszanka jest stworzona tylko i wyłącznie z biodegradowalnych środków, które nie tylko radzą sobie z substancjami występującymi w instalacjach, ale także są ekologiczne i bezpieczne dla dłoni. To profesjonalne preparaty w bardzo atrakcyjnej cenie!

Airok — nowoczesne preparaty do klimatyzacji

Seria produktów specjalnych Airok jest oparta o nowoczesne i sprawdzone receptury, które skutecznie chronią dłonie oraz są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego. Jest to oferta specjalnie skompletowana dla prawdziwych profesjonalistów. Z pewnością znajdą tu Państwo idealny środek, który nie tylko wpłynie pozytywnie na codzienne działanie klimatyzacji oraz pomoże się w pozbyciu trudnych zabrudzeń, ale także przywróci pierwotną wydajność całego systemu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty i gwarantujemy pełne zadowolenie oraz produkty na poziomie, które są idealne do serwisowania klimatyzatorów, wentylatorów oraz urządzeń chłodniczych.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło