Preparaty do odkamieniania instalacji klimatyzacyjnych chłodniczych i grzewczych

Proponujemy Państwu nowoczesne i wysokiej jakości preparaty chemiczne do odkamieniania klimatyzatorów, które można zamówić już teraz. Preparaty marki Airok do odkamieniania są dostępne w baniakach o pojemności 3,75 litra. Jako koncentraty skutecznie oraz w bardzo szybki czasie radzą sobie z usuwaniem kamienia, tlenków żelaza, alg i osadów mineralnych, które wytwarzają się w układach klimatyzacyjnych. Warto podkreślić, że sam produkt jest całkowicie niepalny i nietoksyczny, a w swoim składzie zawiera specjalny inhibitor, który z dużą skutecznością chroni przed uszkodzeniem czyszczonej metalowej powierzchni. Odkamienianie z marką Airok jest naprawdę proste i z pewnością docenią Państwo wysoką skuteczność tego preparatu. Warto już teraz skorzystać z naszych usług.

Aktywne filtry

Profilaktyka i ochrona urządzeń klimatyzacyjnych

Odkamienianie klimatyzatorów jest bardzo istotne, jeżeli zależy Państwu, aby urządzenia i podzespoły całego systemu skutecznie pracowały z odpowiednimi parametrami. Odkamienianie pozwala także uniknąć rozwoju kolonii bakterii Legionella, której sprzyja obecność dużej ilości rdzy oraz kamienia. Ten produkt jest nie tylko nietoksyczny i bardzo skutecznie sobie radzi z rdzą i kamieniem, ale także pozwala na regularne prace serwisowe wszystkich podzespołów klimatyzacyjnych. Żeby zbadać jakość i wydajność użytkowanego koncentratu, warto korzystać ze specjalnych wskaźników PH, które przy pomocy kolorów sygnalizują stopień działania substancji. Przed zastosowaniem koncentratów do odkamieniania marki Airok należy przeczytać informacje zawarte na etykiecie, które informują także o zastosowaniu prawidłowych proporcji podczas rozcieńczania substancji.

Skuteczne odkamienianie z koncentratem marki Airok

Marka Airok to seria produktów przeznaczonych do systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, które pozwolą na sprawne serwisowanie podzespołów, przywrócenie ich sprawności, a także przedłużenie czasu eksploatacji. Proponowane przez nas koncentraty do odkamieniania powierzchni metalowych i podzespołów w klimatyzacjach to świetny wybór, którego wysoką jakość potwierdzają osoby zajmujące się serwisem tego typu systemów na co dzień. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i gwarantujemy, że oferowane przez nas koncentraty Airok doskonale sprostają powierzonemu zadaniu. Zapraszamy serdecznie Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło