Preparaty do płukania układów klimatyzacyjnych

Warto zainwestować w bezpieczne i ekologiczne metody, jakie oferują preparaty marki Airok dla systemów klimatyzacyjnych, które można zamówić już teraz. Płukanie układów klimatyzacyjnych jest niezbędne i pozwala na szybkie pozbycie się zanieczyszczeń i środków chemicznych, używanych podczas serwisowania oraz czyszczenia systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Skład produktów marki Airok jest całkowicie bezpieczny i składa się wyłącznie ze składników biodegradowalnych. Preparaty te nie zawierają chlorków oraz są całkowicie bezwonne. Dzięki temu korzystanie z płynów do płukania układów klimatyzacyjnych marki Airok jest nie tylko znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze, ale także bezpieczniejsze do użytkowania. Środki chemiczne marki Airok nie tylko skutecznie czyszczą, zabezpieczają podzespoły oraz powierzchnie metalowe w systemach klimatyzacyjnych, ale także znacznie zwiększają wydajność całego systemu.

Aktywne filtry

Płyn Airok - błyskawiczne działanie

Bezpieczny i niepalny preparat marki Airok spełnia wszystkie niezbędne normy jakościowe, wymagane nie tylko w naszym kraju, ale także na terenie całej wspólnoty europejskiej. Płyn jest dostępny w postaci gotowego produktu i błyskawicznie pozbywa się zanieczyszczeń, olejów i innych brudów pozostałych po pracy układów wewnętrznych. Proponowane przez nas płyny do płukania układów są kompatybilne z różnymi typami instalacji. Przed użyciem należy przeczytać informacje zawarte na etykiecie, gdzie znajdą Państwo także sposób użycia produktu. Co ważne, skład płynu jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni metalowych i można go bezpiecznie stosować bez obaw o zniszczenie lub uszkodzenie części stalowych. Płyn marki Airok jest produktem do profesjonalnego użytku i świetnym wyborem dla Państwa.

Wysokiej jakości płyny do klimatyzacji w dobrej cenie

U nas mogą Państwo zawsze liczyć na wysokiej jakości preparaty i gwarantujemy, że płyny do systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych marki Airok będą świetnym wyborem w naprawdę dobrej cenie. Wysoką jakość opracowanej receptury potwierdzają nasi dotychczasowi klienci, którzy chwalą skuteczność działania naszych płynów przy oczyszczaniu układów klimatyzacyjnych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Przesyłka dojdzie w ciągu kilku dni pod wskazany na zamówieniu adres. Życzymy udanych zakupów!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło