Środki do odgrzybiania klimatyzacji

Oferta naszej firmy jest skierowana do profesjonalnych klientów, którzy potrzebują nowoczesnych i nietoksycznych środków odgrzybiających, które znacznie zwiększą wydajność systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w budynkach. Każdy z naszych produktów do odgrzybiania jednostek wewnętrznych marki Airok jest nie tylko skuteczny w działaniu, ale także ich konsystencja pianki lub płynu pozwala na szybkie i sprawne dotarcie do każdego zakamarka w obudowie klimatyzacji. Regularne stosowanie preparatów do odgrzybiania marki Airok nie tylko zwiększa wydajność oraz poprawia codzienną pracę systemów klimatyzacyjnych, ale także dba o zdrowie osób przebywających w budynku. Nasze preparaty spełniają normy jakościowe BS/EN 1274 oraz BS/EN 1650, które obowiązują w Polsce oraz Unii Europejskiej.

Jest 12 produktów

Pokaż 1-12 z 12 sztuk

Aktywne filtry

Skuteczne odgrzybianie z produktami marki Airok

Stawiamy tylko na sprawdzone preparaty odgrzybiające tak, aby mogli Państwo korzystać z bezpiecznych oraz skutecznych środków chemicznych. Każdy z proponowanych przez nas preparatów marki Airok składa się ze składników biodegradowalnych i skutecznie poradzi sobie z drobnoustrojami i grzybami powstającymi podczas filtracji urządzeń. Regularne odgrzybianie podzespołów oraz obudów w klimatyzacjach działających wewnątrz budynków pozwala nie tylko zadbać o zdrowsze płuca, ale także niweluje nieprzyjemne zapachy, a także znacznie zwiększa wydajność przepływu powietrza. Nasze środki chemiczne można stosować w każdym typie klimatyzacji wewnętrznej, niezależnie od producenta, ale także na powierzchniach wodoodpornych, wykonanych ze stali, miedzi, tworzywa sztucznego i na powierzchniach malowanych.

Regularne odgrzybianie z preparatami marki Airok

Odgrzybianie jednostek wewnętrznych w budynkach z preparatami marki Airok to drobnostka i z pewnością będą Państwo bardzo zadowoleni z efektów oraz znacznie wydajniejszej pracy klimatyzacji. Z naszymi markowymi produktami można z łatwością odgrzybiać nie tylko powierzchnie malowane oraz obudowy podzespołów w klimatyzacjach, ale także parowniki, filtry i urządzenia rozdziału powietrza, gdzie jest największe ryzyko powstawania grzybów, co może skutkować nie tylko nieprzyjemnym zapachem, ale także rozsiewaniem niebezpiecznych drobnoustrojów do płuc. Warto skorzystać z naszej oferty, gwarantujemy, że nasze produkty będą idealnym wyborem do odgrzybiania systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych działających wewnątrz budynków. Zachęcamy do dłuższej współpracy. W przypadku dodatkowych pytań warto skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło