Środki do czyszczenia wewnętrznego klimatyzacji

Marka preparatów czyszczących jednostki wewnętrzne jest idealnym wyborem dla Państwa. Gwarantujemy, że regularne korzystanie z naszych wysokiej jakości produktów pozwoli na znacznie dłuższą eksploatację podzespołów oraz wydajniejsze działanie całego układu. Każdy z proponowanych przez nas produktów czyszczących nie tylko spełnia normy jakościowe BS/EN 1274 i BS/EN 1650, ale jest także wyprodukowany z wysokiej jakości składników całkowicie nietoksycznych oraz biodegradowalnych. Preparaty doskonale czyszczą wszelkie powierzchnie i urządzenia z kurzu, zabrudzeń, tłuszczy i osadów tytoniowych i są zwłaszcza zalecane do wszelkich powierzchni wodoodpornych, takich jak aluminium, stal nierdzewna, miedź, różnego typu tworzywa sztuczne oraz wszystkie powierzchnie malowane. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z efektów, jakie zapewniają markowe preparaty Airok.

Jest 12 produktów

Pokaż 1-12 z 12 sztuk

Aktywne filtry

Regularne stosowanie preparatów Airok do czyszczenia klimatyzacji

Aby zapewnić sprawną pracę urządzeń klimatyzacyjnych wewnątrz budynków, należy nie tylko monitorować stan podzespołów, ale także zadbać o regularne czyszczenie powierzchni w całym systemie wentylacyjnym. Idealnym wyborem do tego będą nowoczesne i skuteczne preparaty marki Airok, które są nie tylko nietoksyczne, ale także bardzo skuteczne. Sprawdzą się doskonale do czyszczenia powierzchni różnego typu w obudowach systemów oraz pozbywania się zabrudzeń i osadów w podzespołach takich jak parowniki, filtry, urządzenia rozdziału powietrza, czyli wszystko, co niezbędne do sprawnego wentylowania i ochładzania powietrza. Gwarantujemy pełną skuteczność oferowanych przez nas preparatów, które są polecane przez wielu specjalistów. Można nimi bezpiecznie czyścić każdy system wewnętrzny niezależnie od producenta.

Skuteczne i bezpieczne preparaty marki Airok

Preparaty marki Airok są bardzo skuteczne i możemy zagwarantować, że są także bezpieczne. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów płynów czyszczących, które idealnie sprawdzą się do czyszczenia jednostek wewnętrznych. Są nie tylko wyprodukowane z całkowicie biodegradowalnych i nietoksycznych składników, ale także dostępne w kilku ciekawych oraz przyjemnych zapachów. Oferujemy nowoczesne preparaty do systemów klimatyzacyjnych, których regularne stosowanie pozwala nie tylko na poprawę sprawności podzespołów klimatyzacyjnych, ale także na przywrócenie pierwotnej wydajności oraz znaczne obniżenie ryzyka awarii całego układu lub jego części. Zachęcamy Państwa serdecznie do zainteresowania się naszą szeroką gamą produktów czyszczących Airok oraz skorzystania już teraz z naszej atrakcyjnej oferty.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło