Polska linia środków chemicznych do klimatyzatorów oraz produktów specjalnych Airok to najlepszy wybór, który gwarantuje prawidłową pracę urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Przy ich produkcji stosujemy tylko najlepszej jakości, biodegradowalne składniki, które są nietoksyczne, bezkwasowe i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Neutralizacja zapachów w klimatyzatorach z produktami Airok to bardzo skuteczna metoda i jeśli chcą Państwo zadbać o jego prawidłową pracę, a także o swoje zdrowie i komfort, to warto postawić na sprawdzony preparat. Oferowany neutralizator zapachów jest całkowicie bezwonny i działa w bardzo szerokim spektrum, czego skutkiem jest natychmiastowe oraz skuteczne pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z klimatyzatora, a które wynikają z codziennej eksploatacji urządzenia. Airok to najlepsze środki do regularnego serwisu klimatyzatorów i wentylatorów.

Aktywne filtry

Airok — nowoczesne technologia produkcji

Nasze neutralizatory zapachów w klimatyzatorach są oparte na nowoczesnej technologii, która nie tylko zakrywa cząsteczki zapachowe, ale także usuwa cząsteczki zapachowe. Ponadto, ich skład jest pozbawiony jonów metali. Takie podejście sprawia, że produkt marki Airok jest nie tylko bardzo ekologiczny, ale atakuje źródło nieprzyjemnego zapachu i momentalnie pozbywa się go z każdego typu powierzchni. Produkty marki Airok działają w szerokim spektrum zapachowym i radzą sobie doskonale z zapachami dymu papierosowego, pleśni, grzybów, ludzkiego potu, siarczki, zwierzęcego oraz pochodzącego od jedzenia. Nasze preparaty spełniają polskie i europejskie normy jakościowe i możemy zagwarantować, że jest to produkt, który powinien stosować każdy właściciel urządzenia klimatyzacyjnego i wentylacyjnego. Seria produktów usuwających zapach Airok to gwarancja, że pozbędą się Państwo z łatwością najbardziej nieprzyjemnych zapachów i zadbają o swój komfort pracy oraz zdrowie.

Airok — markowe produkty do klimatyzacji

Marka produktów Airok jest oparta o nowoczesne technologie wytwórcze oraz sprawdzony skład, który jest nie tylko biodegradowalny, ale także bezpieczny dla środowiska naturalnego oraz użytkowników. Regularne serwisowanie klimatyzacji lub wentylacji jest istotne z punktu widzenia wydajnego i długotrwałego działania całej instalacji i dlatego warto zainwestować w sprawdzone preparaty chemiczne, które przywrócą poprzedni, wysokim poziom wydajności urządzeń. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i przejrzenia produktów specjalnych Airok w bardzo atrakcyjnej cenie, które idealnie sprawdzą się w systemach chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. To sprawdzony produkt dla profesjonalistów!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło