SOJUZ SOLAR Koncentrat do czyszczenia modułów fotowoltaicznych, 3,75 L

280,48 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

SOJUZ SOLAR KONCENTRAT 3,75 litra

Wysoce skuteczny preparat w koncentracie do czyszczenia modułów fotowoltaicznych/modułów PV w celu utrzymania ich wydajności. Dokładnie czyści i usuwa zanieczyszczenia oraz tworzy hydrofobową i antystatyczną powłokę zabezpieczającą.  Jest preparatem w 100% biodegradowalnym, dzięki czemu jest bezpieczny dla infrastruktury oraz czyszczonych powierzchni i elementów modułów. Przywraca pierwotną wydajność i sprawność całego układu oraz wydłuża czas eksploatacji. Przepuszczalność promieni słonecznych 100%. 

SOJUZ SOLAR przy częstym stosowaniu nie wymaga mechanicznego tarcia. W przypadku intensywnego zabrudzenia zaleca się stosowanie płynu i użycie miękkiej gąbki lub szczotki, tak aby nie doprowadzić do zarysowań. W celu naniesienia płynu idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie ręcznego spryskiwacza ciśnieniowego (ogrodowy). Preparat w określonym rozcieńczeniu należy nanieść na czyszczony moduł i odczekać około 5 minut, a następnie spłukać duża ilością wody. Bardzo ważne jest, aby prace wykonywać w dni pochmurne, wczesnym rankiem lub późnym popołudniem, a nie w pełnym nasłonecznieniu. Należy również pamiętać, aby nie doprowadzić do zaschnięcia preparatu.

Płyn roboczy uzyskuje się przez rozcieńczenie koncentratu z wodą do stężenia zalecanego lub ustalonego podczas próby mycia. Maksymalne rozcieńczenie z wodą wynosi 1:200. 

1. Rozcieńczyć koncentrat z wodą w stosunku: mycie bieżące 1:200; mycie mocno zabrudzonych modułów 1:100. Nie stosować nierozcieńczonego produktu! 

2. Wydajność: 1L = 100-200m2 (koncentrat rozcieńczony z wodą w zależności od poziomu zabrudzenia powierzchni). Zawsze czytaj informacje o produkcie przed zastosowaniem.

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Panele słoneczne
Właściwości produktu
Dokładnie czyści i usuwa zanieczyszczenia
Przywraca pierwotną wydajność, sprawność oraz wydłuża czas eksploatacji
Zawiera składniki biodegradowalne
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło