Środki do czyszczenia zewnętrznego klimatyzatorów

Z naszymi preparatami marki Airok z łatwością zadbają Państwo o skuteczne czyszczenie jednostek zewnętrznych z zanieczyszczeń powstałych w wyniku codziennej pracy i panujących warunków atmosferycznych. Proponowane przez nas środki są wysokiej jakości, nietoksyczne, a ich konsystencja pozwala na szybkie dotarcie i pozbycie się kurzu, olejów, smarów, odchodów ptasich, smoły i brudu, które mogą się osadzać na skraplaczach, wentylatorach i innych podzespołów jednostek zewnętrznych klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych. Sposób użycia jest bardzo prosty i wystarczy kierować się informacjami zawartymi na etykiecie. Zachęcamy serdecznie Państwa do zainteresowania się naszą bogatą ofertą środków czyszczących marki Airok idealnych do klimatyzatorów i wentylatorów.

Aktywne filtry

Gotowe i biodegradowalne preparaty do czyszczenia

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór preparatów marki Airok typu aerozol, koncentrat lub płyn, które są ekologiczne i wyprodukowane z biodegradowalnych składników. Każdy z proponowanych przez nas preparatów spełnia wymagane normy branżowe w Polsce oraz Unii Europejskiej i ma nie tylko skuteczne właściwości czyszczące, które pozwalają na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń powstałych na podzespołach klimatyzatorów i wentylatorów zewnętrznych, ale także rozjaśnienie powierzchni skraplaczy. Produkty marki Airok są zalecane do wykorzystywania na powierzchnie stalowe, aluminiowe, miedziane i malowane. Preparaty marki Airok są nie tylko skutecznym środkiem czyszczącym, ale także przy regularnym stosowaniu znacznie poprawiają warunki eksploatacyjne urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Nowoczesne preparaty czyszczące w atrakcyjnej cenie

Warto postawić na sprawdzone produkty i środki czyszczące jednostki zewnętrzne marki Airok. To świetny wybór. W naszej ofercie znajdą Państwo pojemniki różnej pojemności w opakowaniach zbiorczych, które wysyłamy w ciągu kilku dni pod wskazany adres na terenie całego kraju. W przypadku bardziej szczegółowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta. Nasz profesjonalny personel z przyjemnością odpowie na każde pytanie oraz opowie o możliwościach czyszczących naszych nowoczesnych preparatów marki Airok. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło