Środki do dezynfekcji klimatyzacji

Kiedy klimatyzator słabo działa, to warto skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty na wysokiej klasy preparaty do dezynfekcji jednostek wewnętrznych marki Airok. Każdy z oferowanych przez nas preparatów do dezynfekcji jest nie tylko bardzo skuteczny w działaniu i doskonale radzi sobie ze wszelkimi zabrudzeniami, ale także z drobnoustrojami. Produkty marki Airok są produkowane z biodegradowalnych składników, które są nietoksyczne, ponadto, spełniają polską i europejską normę jakości numer BS/EN 1274 i BS/EN 1650. Regularne stosowanie naszych środków gwarantuje nie tylko lepszą pracę urządzenia, które swoją wydajnością bez problemu wraca do pierwotnych parametrów, ale także zapewnia większe bezpieczeństwo, skutecznie dezynfekując powietrze i powierzchnię podzespołów z bakterii oraz drobnoustrojów. Produkty są bardzo proste w użyciu - należy kierować się informacjami zawartymi na opakowaniu.

Jest 12 produktów

Pokaż 1-12 z 12 sztuk

Aktywne filtry

Skuteczne dezynfekowanie podzespołów w klimatyzatorach

Dlaczego warto korzystać z naszych preparatów? Dzięki nim dezynfekcja jednostek wewnętrznych będzie skuteczna. To wysokiej jakości preparaty z biodegradowalnych składników, które są idealne nie tylko do powierzchni wodoodpornych, malowanych oraz obudów klimatyzatorów i wentylatorów. Środki chemiczne marki Airok można także z wielką skutecznością stosować w parownikach, filtrach powietrza i urządzeniach rozdziału powietrza, czyli tam, gdzie nie tylko ukrywa się brud, tłuszcz i osady tytoniowe powstałe przez codzienną eksploatację, ale także wiele drobnoustrojów. Produkty marki Airok są przeznaczone do regularnego użytkowaniu. Gwarantujemy, że ich użytkowanie nie tylko znacznie poprawi działanie systemów klimatyzacyjnych, ale także pozwoli na powrót do pierwotnych, bardziej wydajnych parametrów.

Nowoczesne preparaty do klimatyzacji Airok

Marka Airok oferowana przez naszą platformę to świetny wybór w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z wysokiej jakość naszych płynów, koncentratów i pianek, które dzięki swojej konsystencji docierają nawet w najtrudniej dostępne miejsca w urządzeniach filtrujących. Warto już teraz skorzystać z naszej nowoczesnej oferty! Zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi produktami, które są przeznaczone do różnego typu systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych od różnych producentów. Zapraszamy Państwa serdecznie do zakupów i mamy nadzieję na znacznie dłuższą współpracę.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło